Aeromix – кругова тренування з використанням степ-платформ, слайдів і фітбол-м’ячів.

Степ служить для профілактики і лікування артриту, остеопорозу, відновлення після травм коліна і для зміцнення мязів. Танцювальні заняття проводяться з використанням спеціальної платформи (степа). На неї треба  підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Рухи в степі досить прості, тому цілком підходять для людей різного віку і рівня підготовки. Вони прекрасно покращують фігуру, особливо форми гомілок, стегон і навантаження на мязи плечового поясу. Виконуючи під музику різні варіанти кроків з підйомом на платформу і спуском з неї, велике число танцювальних рухів, швидкі переходи, часто міняючи ритм і напрями рухів, можна отримати навантаження, рівноцінне біговому тренуванню. Завдяки аеробним вправам зайві жири у клітинах «спалюються». Щоправда, вважати аеробіку радикальним методом боротьби із зайвою вагою не варто – занадто малопомітні зміни. Але саме таким чином можна підтримувати себе у формі, оздоровити організм і покращити життєвий тонус. Степ-аеробіка відрізняється від подібних видів спорту тим, що тут ритмічні рухи вгору і вниз робляться на спеціальній степ-платформі. Вона розвиває рухливість у суглобах, тренує рівновагу і дозволяє спалювати більшу кількість калорій. Заняття ускладнюють різними рухами. Степ – для тих, хто хоче втратити вагу, зміцнити мязи ніг чи потребує тренування серцево-судинної системи.

Якщо ви хочете стати щасливою власницею осиної талії, підтягнутих сідниць, міцного преса і красивих рук, причому за максимально короткі терміни, то вправи з гантелями для Вас! Ці вправи буквально творять чудеса: вони не тільки допомагають скинути зайву вагу, але і є ефективно. Зброєю в боротьбі з віковими змінами. Фітнес вправи з гантелями для жінок дозволяють за короткий термін зміцнити суглоби і всі групи мязів, і поліпшити свій стан здоровя. Дівчата, які систематично займаються з гантелями, ніколи не страждають від зайвої ваги.

Бодібар – спеціальна гімнастична палиця, яку застосовують у силовій аеробіці. Вона може мати різну вагу, визначити яку дуже легко за кольором наконечників: жовтий, синій, помаранчевий і фіолетовий. Гімнастичні палиці важіть від трьох до семи кілограмів, а їх довжина становить близько 120 см. Саме завдяки цьому нею можуть користуватись не тільки професіонали, а й новачки. Завдяки гімнастичній палиці жінка покращує свою фігуру: поставу. Сідниці, груди, швидко скидає зайву вагу(якщо прикласти багато зусиль, то за годину можна схуднути на 500 кілокалорій) і надає мязам тонус.

Фітбол – напрям фітнесу, в якому використовується спеціальний гімнастичний мяч великого розміру. Заняття поєднують аеробне і силове навантаження, проходячи при цьому в полегшеному режимі. Під впливом тіла мяч, прогинається, а при утриманні рівноваги працюють всі групи мязів, включаючи глибинні.

Тренування тривають 1 год.

Заняття проводить Настя.

Артамонова Анастасія