Антицелюлітна програма «New body» – інтервальне тренування високої інтенсивності, чергування аеробного та силового навантаження. Під час заняття активно спалюються жири та пропрацьовуються всі основні групи мязів. На занятті використовується степ-платформа, гантелі, бодібар, фітбол.
Інтервальні тренування значно більше прискорюють ваш метаболізм, ніж це роблять постійні стандартні заняття аеробікою. Постійні заняття аеробікою не прискорюють ваш метаболізм взагалі. Це правда, що ви спалюєте калорії під час занять аеробікою. Однак, як тільки ви закінчили ваше тренування – ваш обмін речовин нормалізується.

Інтервальні тренування (складаються з помірних і високих за інтенсивністю кардіо-вправ) будуть спалювати більше калорій за хвилину і будуть прискорювати ваш метаболізм на декілька годин. Правильне поєднання вправ і інтенсивних інтервальних тренувань може тримати ваш метаболізм прискореним протягом 24 годин, а в деяких випадках навіть протягом 42 годин. Уявіть собі, щ можете дати вашому тілу спалення калорій протягом всього дня і всієї ночі (навіть коли ви спите). Багато людей зосереджуються на своїх тренуваннях, коли вони б мали зосереджуватись на загальній картині. Це не тільки 1 година тренувань, це 23, що залишилися в добі.

Тривалість тренування – 1 годин.

Тренування проводить Оля Мончак.

DSC_0078