sdg3

Фітнес

Дослівний переклад слова fitness з англійської – «пристосованість», «придатність» і «відповідність». І справді, аби спокійно зустрічати шалену круговерть буднів, отримувати радість від кожного прожитого дня, незважаючи на жодні стресові ситуації, – потрібно бути фізично і духовно підготовленою людиною. Завдяки фітнесу підвищується життєва енергія, поліпшуються настрій і самопочуття. Крім того, заняття фітнесом сповільнюють процеси старіння і, за твердженням фахівців, активізують гормони «щастя» ендорфіни. Після тренінгу людина відчуває величезне задоволення, її стан може межувати з ейфорією.

Сьогодні так потрібно бути здоровим, а заняття фітнесом сприяють не лише створенню красивої фігури, але й зміцненню здоров’я. У поняття фітнес ми включаємо чотири складові: перша – фізичний напрямок, спорт, друга – це раціональне харчування, третя – ментальне тренування, концентрація, четверта – фітнес як розслаблення, релаксація. Усі ці ланки однаково важливі для людини, не можна розвивати щось одне, не займаючись іншим. Потрібно комплексно підходити до зведення будівлі під назвою «здоров’я», – це основний принцип нашого фітнес-центру.

Спортивний колектив «Софії» – це команда професіоналів, які люблять і цінують свою справу. Сьогодні фітнес – це стиль життя. Зробіть свій вибір на користь успіху, здоров’я, гармонії та краси!

006_2 fitnesszalfck_03 fit_03