Сучасна фітнес-індустрія розвивається стрімкими темпами і пропонує все нові методики та напрямки, багато з яких швидко приходять і також швидко залишають ринок. Окремі ж напрямку внаслідок своєї високої ефективності знаходять величезну кількість вдячних шанувальників.
Функціональний тренінг TRX відносно недавно прийшов в фітнес-індустрію США і є досконалою новинкою для України. Тренінг TRX за короткий час став настільки популярним, що провідні фітнес-клуби в обов’язковому порядку вводять цей напрямок.
Розроблений для використання в спецпідрозділі ВМС США «Морські котики», цей вид тренінгу є роботою з власною вагою за допомогою спеціальних петель TRX.
Термін «функціональний» не випадково використовується при позначенні тренувань на петлях TRX. Тренування спрямовані на розвиток «функцій» людського тіла, тобто тих рухів і поз, які людині при активній (а не «сидячій» офісній) роботі доводиться виконувати щодня.

             Всі наші звичайні руху (ходьба, повороти, нахили і т.п.) дуже прості з точки зору техніки виконання, але вимагають силу, гнучкість, витривалість, високий рівень балансу і координації. Саме ці здібності людини та її тіла і є об’єктом тренування на петлях TRX.

                Функціональний тренінг TRX має ряд незаперечних переваг:

  • В процес роботи з петлями TRX задіюються всі групи м’язів людини, як великі, так і, що найбільш важливо, глибокі м’язи-стабілізатори. Розвиток глибинних м’язів-стабілізаторів відбувається внаслідок необхідності постійно тримати баланс і рівновага. Такого ефекту неможливо домогтися за допомогою класичного силового тренінгу. Слабкість, застій і спазм м’язів-стабілізаторів є наслідком сучасного «сидячого» способу життя і дуже часто призводять до великої кількості проблем з опорно-руховим апаратом, перш за все, з хребтом/
  • При заняттях на петлях TRX відсутнє осьове навантаження на хребет, що дозволяє займатися людям, що страждають хронічними захворюваннями хребта, підліткам з зростаючим організмом і навіть літнім людям. При роботі з досвідченим інструктором робота з петлями TRX може бути додатковим і навіть основним методом лікування і реабілітації людей, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату (остеохондроз, сколіози, і ін.). Петлі TRX допоможуть усунути м’язовий дисбаланс і перекоси тулуба, відновити рухливість і функціональні можливості суглобів.
  • Заняття підходять для людей будь-якого віку та фізичної підготовки і не мають протипоказань.
  • Заняття на петлях TRX абсолютно безпечні, оскільки не використовується будь-яких обтяження, Ви працюєте тільки зі своїм тілом.
  • Функціональний тренінг TRX може бути як окремим напрямком, так і доповненням до силового тренінгу.

     У Фітнес – центрі «СОФІЯ» реалізована можливість займатися на петлях TRX як в групах, так і персонально з тренером. Заняття ведуть сертифіковані для занять на петлях TRX тренери, які мають глибокі знання з фізіології та анатомії. Наші тренери застосовують свої авторські методики і на додаток до петель використовують деякі інші функціональні тренажери.
Якщо ж Ви вже раніше працювали з петлями TRX і Вам не потрібно тренер, Ви можете займатися на петлях в процесі тренувань у тренажерному залі. Для тих, що тренуються в тренажерному залі петлі TRX знаходяться у вільному доступі.

DSC_0245

DSC_0262

DSC_0270