КУРС САМООБОРОНИ ДЛЯ ЖІНОК

Тільки реальні умови, реальна техніка, реальна зброя!

Як захистити себе від нападу кривдника або грабіжника? Як поводити себе в ситуації, коли на Вас напали або загрожують? Відповіді на подібні питання ми дамо Вам на “Курсі самооборони для жінок”.

дддддд

В ЧОМУ ТВОЯ ВИГОДА?

Ми поділимось з тобою нашими професійними знаннями та перевіреною системою, що заснована на реальному досвіді.

ЩО ТИ ОТРИМАЄШ?

ТИ ОТРИМАЄШ базові навички техніки самооборони, які легко і швидко засвоюються, починаючи з першого заняття.

ТИ ЗМОЖЕШ опановувати техніку самооборони при відсутності будь якої підготовки з використанням мінімуму своїх сил.

ТИ ЗРОЗУМІЄШ психологічні аспекти, які дозволяють не губитися та не піддаватися на провокації, бути впевненою в собі і в своїх силах.

ТИ ПРИДБАЄШ навички протидії як одному, так і декільком супротивникам за допомогою використання підручних засобів (парасолька, ключі чи шпильки для волосся та інше)

Наскільки це ефективно Ви зможете відчути на собі на пробному занятті. Ми повністю впевнені, що результатом Ви будете задоволені!

Заняття проходять на основі прикладного рукопашного бою під керівництвом офіцерів запасу ЗСУ. Керівник курсу – Білоус Сергій Віталійович (майстер спорту СРСР по дзюдо, інструктор рукопашного бою, інструктор з екстремального виживання, полковник запасу).

Вік учнів від 14 років та без обмежень, незалежно від рівня підготовки.    Термін курсу – три місяці по два заняття в тиждень. Кожне заняття – 2 години.

НАША МЕТОДИКА ЕФЕКТИВНА В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ і СЕРЕДОВИЩАХ, ПРИ ЦЬОМУ ПРОСТА, ДОСТУПНА ТА ЕФЕКТИВНА.