Дитяче плавання

Вміти плавати є необхідним для кожної сучасної людини. Ми радимо починати навчання в дитячому віці. В Фітнес – центрі “СОФІЯ” є оздоровчі групи дітей віком від 5 до 16 років. На заняттях діти освоюють всі види плавання: кроль, спина, брас, батерфляй, вчаться пірнати, плавати в ластах тому при отримують величезне задоволення.

Користь плавання безсумнівна для людини в будь-якому віці, але для розвитку дитячого організму регулярні заняття цим видом спорту просто необхідні. Що дивно, плавання є тим видом фізичних вправ, які можна освоїти у самий ранній період життя, коли виконання інших фізичних вправ на суші для дитини ще важко.

Займатися цим видом спорту можна починати ще в період грудного вигодовування. Діти досить швидко освоюються у воді і легко починають пірнати, затримуючи дихання на кілька хвилин. Регулярні заняття плаванням мають помітний зміцнюючий ефект, оскільки такі діти майже не хворіють застудами. Крім того, «плаваючі» немовлята і фізично значно міцніше інших – у них добре розвинені м’язи спини, живота, ніг і рук. Вони раніше починають повзати, стояти і ходити, їх відрізняє краща координація рухів, моторика. Регулярні заняття в басейні надають стимулюючу дію на систему кровообігу, розвивають серцевий м’яз, тонізують шкіру дитини. Вони допомагають забути назавжди про таких дитячих проблемах, як гіпер — і гіпотонус, анемія і рахіт.

Діти, навіть такі малюки дуже люблять заняття плаванням і, як правило, завжди із задоволенням відвідують басейн. Ці діти відрізняються прекрасним апетитом, міцно сплять та їх нервова система більш врівноважена, вони менше вередують і рідше плачуть. Плавання допомагає сформувати у них з самого дитинства такі корисні риси характеру, як дисциплінованість, самостійність, вміння швидко приймати рішення і реагувати на зміну ситуації, сміливість і рішучість.

Важко переоцінити важливість занять плаванням в період формування опорно-рухового апарату. У водному середовищі відсутні статичні навантаження на м’язи скелета, мінімізуються навантаження на хребетний стовп. Плавання сприяє рівномірному розподілу напруженості м’язового каркаса, що самим позитивним чином позначається на формуванні правильної постави. Дитині, яка вже «заробив» собі сколіоз, лікар неодмінно порадить регулярне відвідування басейну.

Набір проводиться згідно попереднього запису.

006_2 fitnesszalfck_03 fit_03