Про користь басейну

При вході в басейн Ви повинні мати шапочку для плавання, змінне взуття. При відсутності цих речей Ви зможете їх придбати на рецепції. Плавання є одним з ефективних засобів зміцнення здоров’я і фізичного розвитку людини, починаючи з перших місяців життя і до старості.
Плавання – це один з небагатьох способів повправлятися так, щоб отримати повний комплекс фізичного навантаження і збільшити силу, витривалість і гнучкість одночасно. Воно поєднує в собі всі вигоди для серцево-судинної системи, які дає біг, але з невеликим ефектом нарощування м’язів, який досягається при піднятті важких предметів, а також деяким ефектом поліпшення гнучкості, як від занять танцями.
Плавання не тільки підходить для релаксації і загальної зарядки, але також має терапевтичний ефект при травмах та в реабілітаційний період.
Під час плавання задіяні всі основні групи м’язів і не потрібно спеціальних гімнастичних вправ, які допомагають підтримувати у формі серце і легені. Плавання також допомагає суглобам залишатися гнучкими, особливо в шиї, плечах і стегнах.
Додатковий бонус плавання для тих, хто страждає на бронхіальну астму, так як повітря в басейні, розташованому в приміщенні, зазвичай вологий, а це полегшує дихання.
І, звичайно, всі знають, що плавання заспокоює і допомагає від депресій, піднімає настрій і прояснює думки.
Психологами встановлено, що заняття плаванням розвивають такі риси особистості, як цілеспрямованість, наполегливість, самостійність, рішучість, сміливість, дисциплінованість, уміння співпрацювати в колективі. Саме тому плавання сприятливо впливає не тільки на фізичний розвиток людини, а й на формування її особистості.
Про користь плавання хором говорять лікарі. З їх точки зору, відвідування басейну – це суцільні сеанси оздоровлення. Тому що, по-перше плавання один з видів спорту, що позитивно впливає на хребет, а по-друге, отримати хоч якусь травму, мирно плескаючись у басейні, практично неможливо. Крім того, плавання нормалізує діяльність серцево-судинної системи, зміцнює органи дихання, гартує організм і підсилює імунітет, упорядковує нерви, покращує рухливість суглобів, підвищує тонус шкіри і м’язів.
Якщо ви давно мрієте навчитись плавати, покращити фігуру, зміцнити організм і водночас відпочити – почніть відвідувати басейн, адже недостатньо тільки мріяти, треба ДІЯТИ.